ZÁŘÍ

Děkujeme žákům za vzornou reprezentaci naší školy - příkladné chování při návštěvách divadel a kulturních akcí.

Pochvalu si zaslouží žáci 6.A za dobře zvládnutý zážitkový kurz.

ŘÍJEN

Praha 6 provedla srovnání výsledků dotazníkového šetření Mapa školy 2016. Naše škola byla pochválena za vynikající výsledky a paní ředitelce vedení školského odboru poděkovalo za tento úspěch a požádalo ji, aby jejich jménem vyřídila poděkování všem zaměstnancům školy.

LISTOPAD

Je tu opět měsíc plný florbalových utkání v rámci poháru pražských škol. Možná jsme si již zvykli, že naše děvčata postoupí do finále a vybojují medaili. Zadařilo se i letos, žákyně 8. a 9.ročníku si zaslouženě vybojovaly třetí místo. Děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy.

ÚNOR, BŘEZEN

Během těchto měsíců se konalo několik olympiád a soutěží, kde nás úspěšně reprezentovalo několik žáků a žákyň: Dějepisná olympiáda - A. Ouhrabková, Zeměpisná - A.Ouhrabková, M. Archipov a J. Moravecd, Matematická I. stupně - D. Kořistka, který se stal též vítězem školního kola matematické soutěže Klokan s počtem 114 bodů ze 120 možných. Dále Biologická olympiáda, kde nás v obvodním kole teprve reprezentace čeká, budeme držet palce. Všem děkujeme především za to, že tito žáci mají chuť dělat něco navíc a věnovat svůj volný čas na další vzdělávání nad rámec školního vzdělávacího programu.

DUBEN

Gratuluji a zároveň děkuji za úspěšnou reprezentaci školy Maximu Arkhipovi, který vyhrál obvodní kolo Matematické olympiády. Velice dobře školu reprezentovala i Veronika Svobodová, které k vítězství chyběl jeden bod.

A je tu další úspěch. V obvodním kole biologické olympiády se Hanka Skořepová v kategorii devátých ročníků umístila na druhém místě. Neméně úspěšná byla děvčata ze sedmé třídy, kde Adriana Pošíková byla čtvrtá a Kateřina Zusková pátá.

KVĚTEN

A jsou tu výsledky krajského kola v biologické olympiádě. Děvčata ze sedmého ročníku obsadila 9. a 15. místo a zařadila se na úroveň víceletých gymnázií. Děkujeme ještě jednou za reprezentaci nejen školy, ale i městské části Prahy 6.

ČERVEN

7. června již tradičně starosta Prahy 6 ocení několik žáků škol Prahy 6. Z naší školy toto ocenění získají tři žáci. Asi nikoho nepřekvapí, že toto ocenění převezme úspěšná reprezentantka ve sportovních a biologických soutěžích Hanka Skořepová. Dalším úspěšným žákem Je Veronika Svobodová, která má nejen příkladný přístup ke studiu, ale předvším má dar svým přátelským přístupem vytvářet dobré klima ve třídě a vždy je ochotná pomoci zam, kde je třeba.Třetím oceněným je Michal Heřman, žák z pracoviště Bělohorská.

Již tradičně na školní akademii převzalo něklik žáků OCENĚNÍ ŘEDITELKOU ŠKOLY

Katarína Mia Fialová - za kamarádské chování a za příkladný přístup ke studiu.

Magdalena Řeháková - za kamarádské chování, za příkladný přístup ke studiu a za vítězství ve čtenářské soutěži.

Karolína Chaloupková – za ochotu pomoci a kamarádské chování ke spolužákům.

Justýna Jodlová – za kamarádské chování a za příkladný přístup ke studiu.

Štěpán Vlk – za kamarádské chování a za příkladný přístup ke studiu.

Veronika Svobodová – ochotná a přátelsky založená dívka s příkladným přístupem k učení.

Kateřina Zusková - dívka s příkladným přístupem ke studiu a reprezentantka školy a městské části v biologické olympiádě.

Adriana Pošíková – dívka s příkladným přístupem ke studiu a reprezentantka školy a městské části v biologické olympiádě.

Maxim Arkhipov – chlapec s příkladným přístupem ke studiu, ochotný pomoci spolužákům a úspěšný reprezentant školy v olympiádách. V letošním roce se stal vítězem matematické olympiády s plným počtem bodů.

Hanka Skořepová – dívka, která opakovaně úspěšně reprezentuje školu a městskou část v biologické olympiádě, úspěšná sportovní reprezentantka.