Úspěchy a poděkování školní rok 2023/2024

15.8.2023

Ve dnech 6. - 22. 11. 2023 probíhalo v naší sportovní hale obvodní kolo (P6, P17) florbalového turnaje v celkem čtyřech kategoriích. Největšího úspěchu dosáhly naše dívky šestého a sedmého ročníku, které v dramatickém finále za bouřlivého fandění spolužáků nakonec celý turnaj vyhrály, vybojovaly pohár a postup do celopražského finále!! Gratulujeme a budeme držet palce!

Ve středu 29. 11. 2023 proběhlo v prostorech Muzea literatury vyhlášení vítězů 6. ročníku literární soutěže v anglickém jazyce "Pen and Story". V konkurenci 230 žáků ze základních škol celé Prahy 6 získaly dvě dívky z 5.A 1. místo v kategorii Comics Junior a 2. místo v kategorii Story Junior. Gratulujeme!

V pátek 8. 12. 2023 se dívky šestého a sedmého ročníku zúčastnily celopražského florbalového finále Poháru pražských škol - POPRASKU - kde po srdnatém výkonu obsadily ve své finálové skupině druhé místo s celkovou bilancí dvou výher a dvou porážek. O ještě lepší umístění nás připravila smolná zranění tří hráček v průběhu finálového turnaje a samozřejmě i nesporná sportovní kvalita soupeřek. Důležité však je, že si dívky celé několikatýdenní tažení turnajem užily... Gratulujeme!!

V pondělí 11. 12. 2023 proběhl již VI. ročník Poháru Věry Čáslavské, závod v soutěžním aerobiku jednotlivců a soutěž v pódiových skladbách. Naši školu reprezentovalo 11 dívek v několika věkových kategoriích, v každé kategorii soutěžilo cca 50 dětí z několika základních škol.

V individuálních soutěžích se našim dívkám podařilo vybojovat několik skvělých umístění:

1. místo: Natálie Šermanová (kategorie 1. tříd)

1. místo: Lucie Flašková (kategorie 2. a 3. tříd)

1. místo: Kristýna Šermanová (kategorie 4. a 5. tříd)

2. místo: Eva Flašková (kategorie 6. a 7. tříd)

finále: Anna Petkova (kategorie 2. a 3. tříd)

finále: Sofie Petráková (kategorie 4. a 5. tříd)

V pódiových skladbách obsadila naše škola krásné třetí místo.

Všem dívkám děkujeme za hezkou reprezentaci školy a přejeme mnoho dalších sportovních i studijních úspěchů!!