Úspěchy a poděkování školní rok 2021/2022

23.8.2021

V tomto školním roce bohužel stále zatím neběží sportovní akce v rámci Poháru pražských škol, ve kterých jsme byli úspěšní především v kolektivních sportech.

Naše škola se na konci druhého pololetí zapojila do několika olympiád.

Matematická olympiáda - 5. r.:  obvodního kola se zúčastnilo 57 žáků a z nich se stalo 18 úspěšnými řešiteli. Nás moc těší, že máme vítěze s plným počtem bodů a dvě žákyně, které se stali úspěšnými řešitelkami. Děkujeme za reprezentaci školy a gratulujeme.

Zeměpisná olympiáda - děkujeme za reprezentaci školy, do obvodního kola postoupili celkem 4 žáci.

V obvodním kole zástupce šestého ročníku obsadil nádherné páté místo, moc gratulujeme. V kategorii devátých tříd jsme získali sedmé místo, což je též nádherný výsledek.

Konečně došlo i na sportovní akci v rámci POPRASKU. Ve futsale nás reprezentovali chlapci deváté třídy, kteří podali velice hezký výkon a postoupili do finále. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Už známe výsledky i finále a je to úžasné, neboť chlapci přinesli nádherný pohár za druhé místo. Ještě jednou děkujeme.

Velké poděkování všem, kteří se zapojili do sbírky pro Ukrajinu. sbirka.docx

Děkujeme všem za účast ve sběru starého papíru. Výtěžek z akce poslouží na přípravu oslav stého výročí školy.

V dubnu se činili naši menší sportovci, kteří z poháru Mcdonald cap ve fotbale přivezli po bojovném výkonu bronzové medaile.